Cena mieszkań na Bielanach – Dlaczego warto?

Zakup mieszkania w Warszawie to poważny krok, który wymaga od nas przeanalizowania dostępnych na rynku pierwotnym i wtórnym ofert, jak również warunków kredytowych. Co zazwyczaj jest dla nas jednym z najistotniejszych czynników? Jakie kwestie mają największy wpływ na podejmowaną decyzję? Zazwyczaj – cena mieszkania oraz jego lokalizacja.

Bielany to atrakcyjna dzielnica, która obecnie może pochwalić się wieloma interesującymi inwestycjami budownictwa mieszkaniowego. Co więcej, ceny lokali są bardzo konkurencyjne. Dlaczego warto zastanowić się nad zakupem mieszkania właśnie w tej lokalizacji? Powodów jest kilka. Po pierwsze, dzielnica posiada dostęp do linii metra, co dla większości kupujących jest dużą zaletą. Metro pozwala szybko dostać się do centrum Warszawy oraz innych odcinków miasta, co w metropolii o tak dużym obszarze jest zdecydowanym priorytetem. Mieszkańcy mogą korzystać między innymi ze znajdującej się w niewielkiej odległości stacji – Młociny. Co ciekawe, w jej bliskim sąsiedztwie realizowana jest bardzo interesująca inwestycja, czyli Centrum Handlowe Młociny. Warto podkreślić, że Bielany są generalnie znakomicie skomunikowaną częścią Warszawy, mieszkańcy poza metrem mają do dyspozycji również tramwaje i autobusy. Pętla komunikacyjna, która się z nich składa znajduje się chociażby przy wyjściu ze stacji metra Młociny. W cenie mieszkania na warszawskich Bielanach otrzymujemy więc komfortowy dostęp do miejskiej komunikacji i możliwość sprawnego poruszania się po Warszawie.

Z jakich jeszcze powodów ceny mieszkań na Bielanach są warte naszej uwagi? Bielany to dzielnica z dostępem do wielu terenów zielonych. Poza parkami, na Bielanach znajduje się też urokliwy Las Bielański. Właśnie dlatego Bielany to doskonałe miejsca dla rodzin z dziećmi lub osób, które cenią sobie bliskość przyrody, a jednocześnie chcą mieć zagwarantowane wygodne dojazdy. Bielany to też dostęp do wielu placówek edukacyjnych i handlowych. Zamieszkanie w tej dzielnicy sprawia, że w sąsiedztwie mamy zazwyczaj wszystko, co jest nam potrzebne w codziennym życiu.

Co jeszcze przemawia za tym, że cena mieszkań na Bielanach jest konkurencyjna? Bliskość dużych centrów handlowych oraz wielkopowierzchniowych marketów, które pozwalają na bezproblemowe zakupy. Mieszkańcy dzielnicy mogą skorzystać również z lokalnych atrakcji, takich jak chociażby park linowy, kina, restauracje czy kawiarnie.

Spróbujmy podsumować nasze rozważania – Bielany są w stanie zaproponować nam wiele inwestycji mieszkaniowych w atrakcyjnych cenach. Dzielnica zapewnia mieszkańcom bliskość stacji metra, wiele tras komunikacyjnych, dostęp do terenów zielonych, centrów handlowych oraz usługodawców. Warto więc rozważyć zakup mieszkania właśnie w tej lokalizacji, ponieważ w porównaniu do jej plusów, ceny lokali okazują się być bardzo konkurencyjne.

 WYPRZEDAŻ MIEJSC POSTOJOWYCH W GARAŻACH budynki: B,C,D.      WYPRZEDAŻ MIEJSC POSTOJOWYCH W GARAŻACH budynki: B,C,D.      WYPRZEDAŻ MIEJSC POSTOJOWYCH W GARAŻACH budynki: B,C,D.      WYPRZEDAŻ MIEJSC POSTOJOWYCH W GARAŻACH budynki: B,C,D.