Galeria Młociny

Mamy wielką przyjemność poinformować o tym, że w pobliżu naszego osiedla powstaje ogromne centrum handlowe, które znane będzie jako Galeria Młociny. Wierząc w zapewnienia, wspomniane miejsce stanie się jednym z najbardziej atrakcyjnych punktów w całej Warszawie – nie tylko pod względem wizualnym, ale również użytkowym. To wszystko powstanie w pobliżu naszej inwestycji, co z pewnością uczyni ją jeszcze bardziej atrakcyjną oraz zachęcającą.

Projekt wspomnianego centrum handlowego został przygotowany przez wyjątkowe pracownie architektoniczne, do których należą Autorska Pracownia Architektury Kuryłowicz & Associates oraz Chapman Taylor. Wspomniane pracownie od lat współpracują w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju, co zostało potwierdzone specjalnym certyfikatem. Dzięki temu możemy mieć absolutną pewność, iż Galeria Młociny nie tylko powstanie w zgodzie z otoczeniem, ale również w dużym stopniu je wzbogaci. Pieczę nad powstawaniem wspomnianej galerii trzyma Master Management Group – warszawski deweloper, agent oraz zarządca całej inwestycji.

Galeria Młociny powstanie w doskonałej lokalizacji – praktycznie obok stacji Metro Młociny. Taki usytuowanie sprawi, że będzie bardzo łatwo dostępna z różnych części Warszawy. Mieszkańcy naszej inwestycji nie będą co prawda musieli korzystać z metra, aby dotrzeć do wspomnianego centrum handlowego, jednakże oni z pewnością również skorzystają na takiej lokalizacji.

Wspomniane centrum handlowe stworzy miejsca dla bardzo wielu sklepów z różnych branż. Delikatesy, sklepy kosmetyczne, kawiarnie, restauracje, miejsca rozrywki – to zaledwie kilka kategorii usług, które będą dostępne w Galerii Młociny. Lista najemców jest jeszcze systematycznie zapełniana, więc można mieć pewność o tym, że usług z pewnością nie zabraknie. Na szczególną uwagę zasługuje sektor obuwniczy, który niedawno obwieścił swoje pojawienie się w nowym centrum handlowym. Marki CCC i Wojas zajmą łącznie ponad 1500 metrów kwadratowych, więc z pewnością będzie co wybierać.

Całkowita powierzchnia centrum będzie wynosić aż 220 tysięcy metrów kwadratowych. Na takim obszarze znajdzie się miejsce dla około 220 lokali handlowo-usługowych, strefy food-court, -ekranowe kino 3D, delikatesy, klub fitness oraz parking dla dwóch tysięcy samochodów. Trzypiętrowy kompleks będzie zawierać również otwartą przestrzeń rekreacyjną, z której rozciągać się będzie przepiękny widok na Las Młociński. W okresie letnim pojawią się tutaj ogródki restauracyjne, boiska do gier oraz ścieżki do biegania. Niemniej jednak, zimą również nie będzie powodów do narzekania, gdyż strefa relaksu przekształci się w ogromne lodowisko na dachu, jakie będzie pierwszym takim punktem w całej Warszawie.

Powstanie Galerii Młociny to doskonała wiadomość dla mieszkańców osiedla Metrobielany. Bliskość tak ogromnego centrum handlowego może tylko i wyłącznie jeszcze bardziej ułatwić życie naszym mieszkańcom. Lokalizacja naszego osiedla od samego początku była bardzo atrakcyjna, gdyż w pobliżu znajduje się bardzo wiele różnego rodzaju usług, takich jak szkoły, przedszkola, sklepy spożywcze oraz wiele innych. Bliskość linii metra sprawia, iż osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z innymi częściami miasta stołecznego, co jest bardzo ważne w przypadku osób podróżujących do pracy w inne rejony Warszawy. Powstanie wspomnianej galerii doda jeszcze większej atrakcyjności naszej inwestycji, która znajduje się praktycznie zaraz obok.

Wobec tego, jeżeli już wcześniej uważaliście osiedle MetroBielany za wyjątkowo atrakcyjne, to teraz należy podnieść jego atrakcyjność do kwadratu. Jesteśmy głęboko przekonani o tym, że Galeria Młociny na wiele różnych sposobów przyczyni się do polepszenia komfortu życia naszych mieszkańców. Co więcej, już niebawem będą oni mogli się pochwalić tym, że mieszkają w pobliżu jednej z najnowocześniejszych galerii handlowych w Warszawie, której dach zamienia się zimą w najprawdziwsze lodowisko. Z ogromnym entuzjazmem przyjmujemy tą świetną inwestycję, która powstaje praktycznie zaraz za naszym ogrodzeniem i mamy nadzieję, iż nasi mieszkańcy również ją docenią.

 WYPRZEDAŻ MIEJSC POSTOJOWYCH W GARAŻACH budynki: B,C,D.      WYPRZEDAŻ MIEJSC POSTOJOWYCH W GARAŻACH budynki: B,C,D.      WYPRZEDAŻ MIEJSC POSTOJOWYCH W GARAŻACH budynki: B,C,D.      WYPRZEDAŻ MIEJSC POSTOJOWYCH W GARAŻACH budynki: B,C,D.