3 pokoje nadal atrakcyjne !

Własne mieszkanie to milowy krok w życiu większości rodzin oraz synonim samodzielności, spokoju i niezależności, której tak bardzo pragniemy. Podejmując decyzję o jego zakupie, zazwyczaj zastanawiamy się nad odpowiednim metrażem i lokalizacją. Co w takim razie przemawia za wybraniem trzypokojowego mieszkania w warszawskiej dzielnicy Bielany?

Metraż optymalny dla rodziny

            Trzy pokoje to bardzo dobry rozkład pomieszczeń dla rodziny. Dziecko zyskuje pokój dla siebie, który jest jego ostoją prywatności, rodzice mają własną sypialnię pozwalającą na chwilę odciąć się od domowego zgiełku, natomiast salon staje się przestrzenią wspólną, dzięki której można spędzać czas razem w komfortowych warunkach. Nawet, jeśli nie mamy jeszcze dzieci, ale w przyszłości zamierzamy je mieć, warto rozważyć zakup większego, trzypokojowego mieszkania. Z jakich względów? To przecież inwestycja na lata, często nawet na całe życie, dlatego należy mieć na uwadze swoje plany dotyczące przyszłego powiększenia rodziny.

            Wybierając idealne dla siebie mieszkanie, dobrze jest zatroszczyć się o to, by – w miarę możliwości – każda osoba miała kącik tylko dla siebie, który pozwoli jej pobyć w samotności, jeśli akurat ma na to ochotę. Trzy pokoje dają również ciekawe możliwości aranżacyjne, natomiast dla małżeństwa własna sypialnia to szansa na zachowanie tak ważnej w zdrowym związku intymności. Po wyprowadzce dziecka z domu, dodatkowy pokój będzie można zaaranżować według własnych potrzeb: na gabinet, bibliotekę czy pokój gościnny.

Bielany – atrakcyjna dzielnica

            Dlaczego Bielany to bardzo dobre miejsce dla rodziny? Istotne jest przede wszystkim odpowiednie zaplecze edukacyjne: mnogość żłobków, przedszkoli i szkół, co pozwala wybrać odpowiednią dla dziecka placówkę. Co więcej, na Bielanach funkcjonują także uczelnie wyższe, chociażby Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego czy Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego. Poza tym, nie bez znaczenia jest obecność metra, które daje szansę na szybkie przemieszczanie się i umożliwia oszczędzanie czasu. Dla rodziców dojeżdżających do pracy i dzieci dojeżdżających do szkoły, sprawne funkcjonowanie komunikacji miejskiej ma ogromny wpływ na ich codzienne życie, więc warto zwrócić uwagę też na obecność innych środków transportu: tramwajów i autobusów.

            Bielany to również bliskość różnego rodzaju centrów handlowych, które pozwalają na zorganizowanie kompleksowych zakupów oraz potrzebnych lokali usługowych. Dużym atutem tej dzielnicy są dodatkowo tereny zielone, między innymi piękny Park Młociński, który jest świetnym miejscem dla rodzin uwielbiających spędzać swój wolny czas aktywnie. Bielany zresztą są w stanie zaproponować swoim mieszkańcom wiele interesujących punktów rekreacyjnych.

            W rezultacie, trzypokojowe mieszkanie na Bielanach to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które szukają komfortowej komunikacji miejskiej oraz dużej ilości zieleni. Posiadając trzy pokoje, z łatwością można wygospodarować pomieszczenie dla dziecka oraz sypialnie dla rodziców, zapewniając tym samym obu stronom tak potrzebną prywatność.

 WYPRZEDAŻ MIEJSC POSTOJOWYCH W GARAŻACH budynki: B,C,D.      WYPRZEDAŻ MIEJSC POSTOJOWYCH W GARAŻACH budynki: B,C,D.      WYPRZEDAŻ MIEJSC POSTOJOWYCH W GARAŻACH budynki: B,C,D.      WYPRZEDAŻ MIEJSC POSTOJOWYCH W GARAŻACH budynki: B,C,D.